Ciągniki szynowo-drogowe | Kolejowy Serwis Mobilny

Galeria

Ciągniki szynowo-drogowe

Posiadamy również dwa ciągniki szynowo-drogowe CRYSTAL ORION o rozstawie osi 1435 oraz 1520 mm.
Wyposażone z przodu w sprzęg śrubowy, z tyłu w auto szczep.
Przystosowane są do ciągnięcia i pchania wagonów. Skutecznie zastępują standardowe lokomotywy manewrowe a ich konstrukcja zapewnia szeroki wachlarz funkcjonalności przy relatywnie niskich kosztach eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli są zainteresowani Państwo naszymi usługami lub chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie Kolejowego Serwisu Mobilnego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailem lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Odpowiemy w najszybszym możliwym terminie.

Warsztat

Kolejowy Serwis Mobilny posiada przeszkoloną i doświadczoną kadrę, pozwalającą na przeprowadzenie sprawnie i profesjonalnie napraw oraz modyfikacji sprzętu.

W trakcie budowy jest pierwsza w Polsce Kolejowa Stacja Diagnostyczna z torem wypoziomowanym (1435 i 1520 mm). Służyć będzie do diagnostyki, pomiarów oraz badań ciągników szynowo-drogowych oraz małych lokomotyw.

Transport

Posiadamy odpowiednio przystosowaną auto lawetę do transportu ciągników szynowo-drogowych, nasi kierowcy są przeszkoleni oraz posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz doświadczenie.