Ciągniki szynowo-drogowe | Kolejowy Serwis Mobilny

Oferta

Naprawy

Naprawy Ciągników Szynowo drogowych dokonywane są siedzibie Kolejowego Serwisu Mobilnego w Małaszewiczach Dużych, na specjalnie przystosowanych stanowiskach naprawczych.

Wypożyczalnia

Wyszliśmy na przeciw naszym klientom i jako jedyna firma w Polsce oferujemy Ciągnik Szynowo Drogowy  obecnym i nowym klientom w formie wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego, pojazdu zastępczego na czas naprawy, pozwala to uniknąć przestojów i wpłynąć na  ciągłość pracy terminali, bocznic.

Transport

Posiadamy w swojej flocie pojazdów specjalistyczny zestaw (ciągnik siodłowy + naczepa niskopodwoziowa) do przewozu traktorów szynowo - drogowych.

Szkolenia operatorów

Kształcimy i przeprowadzamy kursy na stanowisko operatorów ciągników - szynowo drogowych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie stacjonarnej przez doświadczoną kadrę wykładowczą w dziedzinie kolejnictwa, inżynierii i przepisów kolejowych, połączone z zajęciami praktycznymi , naprawą i obsługą pojazdu.

Doradztwo

W związku z tym iż traktory szynowo - drogowe podlegają również przepisom kolejowym, oferujemy klientom pomoc w sporządzaniu dokumentacji, utrzymaniu dokumentacji, doradztwie technicznym.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli są zainteresowani Państwo naszymi usługami lub chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie Kolejowego Serwisu Mobilnego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailem lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Odpowiemy w najszybszym możliwym terminie.